Балкан заминава за приятелски турнир днес


Балкан заминава за приятелски турнир днес
(сн. botevgrad.com)
04-09-2013 14:07 | botevgrad.com

Тази вечер отборът на Балкан заминава с автобус за Словакия за участие в първия си предсезонен турнир. Разстоянието между Ботевград и град Приевидза е почти хиляда километра.

 

На този турнир новата селекция на треньора Александър Тодоров ще изиграе три срещи. В първата, която ще бъде на 6 септември, негов съперник ще бъде словашкият тим SKP Банска Бистрица. Седмият в изминалия шампионат на Словакия замени отказалия се в последния момент хърватски тим Дарда Осиек.

 

Един от сегашните баскетболисти на Балкан - Ноа Далман, игра миналата година в този тим в продължение на половин сезон, преди МЗТ Скопие да го повика обратно в състава си.

 

Във втория мач Балкан ще се изправи срещу домакина на турнира БК Приевидза. А в неделя ще срещне австрийския Ксион Дукес Клостернойбург.

__________________ 

 

Заповядайте в онлайн спортен магазин SportForMe

 

Харесайте BGbasket.com във Фейсбук

 

Следвайте BGbasket.com в Туитър


Тагове: Балкан, НБЛ - мъже
Дари
Коментари
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи