Роксана Йорданова бие, Александра Петрова пада във втора италианска дивизия
Започна и първенството за двете българки на Апенините
Вчера бе изигран първият кръг в първенството на втора италианска дивизия. От този сезон то е разделено на четири конференции, а в Североизточната има две българки.
Роксана Йорданова бе титуляр за Баскет Сан Салваторе при успеха с 61-53 у дома над Валмадрера. Тимът на българката дръпна сериозно след първата част при резултат 20-4 и до края държеше добър аванс, който стигна за победа. Йорданова бе титуляр в мача и записа 30 минути, в които се отчете с 13 точки, 8 борби и 2 асистенции.
В друг мач от кръга Александра Петрова и нейният Алгеро претърпяха тежка загуба у дома след 48-79 от Муджа. 16-годишната българка бе титуляр за отбора си и игра общо 24 минути. В тях тя се отчете с 6 точки и 1 борба.
Тагове: Роксана Йорданова, Александра Петрова



.jpg)

.jpg)


.jpg)
.jpg)


































