Бивш левскар стана съотборник с Гларуса


Бивш левскар стана съотборник с Гларуса
(сн. Sportsimages.bg)
01-11-2013 19:00

Арън Харпър и Христо Николов ще играят заедно във Франция


Направилият сериозна кариера с отбора на Левски - Арън Харпър, стана съотборник с Христо Николов. Американецът е най-новото попълнения на френския По-Ортез, където от този сезон се подвизава и Гларуса.


Харпър игра три сезона в Левски, където бе топреализатор в клуба и в първенството. Със "сините" той спечели Купата на България и ЕВРОХОЛД Балканска лига през 2010 година, а на три пъти загуби финал в шампионата.


Миналият сезон американецът игра в Ливан, където в 28 мача имаше средно по 26.4 точки, 6.6 борби, 3.7 асистенции и 1.9 откраднати топки. Това няма да е първото появяване на Харпър по френските терени, тъй като по-рано в кариерата си е играл в Роан, където става трети най-добър реализатор в първенството.


Тагове: Христо Николов, Арън Харпър, Левски
Дари
Коментари
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи