Дунав 8806 се готви усилено за първия си мач в Русе за 2014-а


Дунав 8806 се готви усилено за първия си мач в Русе за 2014-а
24-01-2014 12:52

На 30 януари (четвъртък) от 18.00 часа е първото домакинство на Дунав 8806 за 2014 г. Спортната емблема на Русе среща Рилски спортист в мач от 17-ия кръг на НБЛ-жени в залата в квартал „Здравец“.

 

Шампионките водят усилена подготовка за двубоя под ръководството на треньора Георги Божков. Той празнува днес, 24 януари, рожден ден, но мислите му са насочени изцяло към предстоящата среща.

 

Предварителната продажба на билети стартира още в следобедните часове в събота. Това е първия ни мач за годината в Русе. Получихме сериозна подкрепа при гостуванията си от началото на 2014 г. и се надявам в четвъртък залата отново да е пълна, сподели мениджърът на клуба Димитър Петров.

 

Пропуските са достъпни в Спортен магазин „Яко“ на улица „Константин Иречек“ 8. Те се продават там всеки ден от 10 до 19:30 ч. на цени 3 и 5 лв. В деня на мача (30.01.2014) това ще се случи до 12 ч. След 15 ч. билетите ще са достъпни на касите на зала „Дунав“.

 

Междувременно стана ясно, че е в ход и продажбата на анцузи с логото на Дунав 8806. Всички, които са направили предварителна поръчка, вече могат да получат своите екипи в склада на „Ефреа“ в комплекс „Ялта“. Има и серия с номера за деца. Те са на цена 30 лв. Все още има и тениски на цена 10 лв.


Тагове: НБЛ - жени, Дунав 8806, Рилски спортист (жени)
Дари
Коментари
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи