Родман след рехабилитация: Не съм алкохолик!


Родман след рехабилитация: Не съм алкохолик!
(AP photo)
15-02-2014 16:08

Денис Родман е влязъл в клиника за рехабилитация на алкохолно зависими не за да се откаже от алкохола, а за да преосмисли живота си – „Имах нужда да се разтоваря от всички неща, които ми се случваха. Опитвах се да направя всичко около мача и Северна Корея да върви успешно. Беше доста работа”, казва самият Родман.

 

Наскоро той прекара три седмици в клиника в Ню Джърси, след като се завърна от последното си пътуване до Северна Корея. Той организира посещение на бивши НБА-играчи до азиатската страна, където те играха в демонстративен мач.

 

Родман каза, че ще се връща в клиниката за рехабилитация на всеки шест месеца „за да видя докъде съм”. Той категорично отрече, че е алкохолик: „Нямам нужда да пия. Нямам нужда да правя каквото и да е. Просто отидох на рехабилитация, за да си подредя нещата. Това е. Не съм Алкохолик. Алкохолиците пият седем дни в седмицата, а аз не го правя. Когато пия, не наранявам никого, не карам пил, нищо такова.”

 

Денис Родман добави, че мисли да се завърне в Северна Корея и защити приятелството си с Ким Чен Ун: „Тези, които живеят там, не са лоши хора.” Той сподели и че съжалява за медийното отразяване на визитата му там, а не на както той нарича действията си „баскетболната дипломация”: „Те не гледат другите играчи, начинът, по който публиката реагираше на тях, а какво правя аз. В един момент всички гледаха мен, а не играчите, които отидоха там, за да играят мач, каквато беше целта. Те хванаха събитието ги го обърнаха. Чакайте малко, не проваляйте всичко. Те опитаха да го провалят.”

__________________ 

 

Заповядайте в онлайн спортен магазин SportForMe

 

Харесайте BGbasket.com във Фейсбук

 

Следвайте BGbasket.com в Туитър


Тагове: Денис Родман, Кин Чен Ун, Северна Корея
Дари
Коментари
Други новини
Номер 1 за българския баскетбол
Откажи