Черно море порт Варна стартира подготовката за новия сезон
Черно море порт Варна стартира с подготовката за новия сезон днес. Ръководството на клуба проведе 15 минутен разговор със състезателите, след което те заложиха в първото занимание на двустранна футболна игра. До 15 септември Черно море порт Варна ще наблегне на отборната и физическа подготовка. След това се предвижда тимът да изиграе поне 10 контролни срещи. Пред варненци предстоят три проверки в Белград, като два от съперниците там са ясни - Цървена звезда и ФМП Железник. Датите още не са уточнени.
Варненският отбор е в контакти и с тима от румънския град Плоещ за провеждане на контролни срещи там. Денислав Коцев е категоричен, че Черно море порт Варна ще търси силни отбори за съперници в контролите.
Три са новите попълнения във варненския тим до този момент.
Новите състезатели в отбора са сръбският плеймейкър Александър Влахович. Той е израснал в школата на сръбския гранд Партизан. Играчът е препоръчан на варненския клуб от сръбски специалист.
"Гледах негови мачове, той е страшно отборен играч, където е играл винаги е бил лидер, много добър е като човек и смятам, че ще се впише в отбора", коментира наставникът Денислав Коцев.
Александър Йевджич остава в тима след тежката контузия, която получи миналия сезон по време на турнира за Купата на България.
"Йевджич е многофункционален играч, опитен и разумен", заяви треньорът на варненци.
Станислав Славейков от Ямбол е третото ново попълнение в редиците на варненския тим. "Миналата година той се представи много добре и смятаме, че ще ни помогне на позиция 3 и 4", смята Денислав Коцев.
С отбора подготовка започват и юношите Ангел Пейчинов и Венелин Христов. Лъчезар Радев най-вероятно през новия сезон ще играе за Икономическия университет във Варна.
__________________
Заповядайте в онлайн спортен магазин SportForMe
Вижте какво се случва в света около нас с FBR.BG
Харесайте BGbasket.com във Фейсбук
Тагове: Черно море Порт Варна, НБЛ - мъже



.jpg)

.jpg)


.jpg)
.jpg)


































