Националките (16) изпробваха зала ′Олимпия′ преди турнира в Букурещ (видео)
Полша се отказа от турнира за кадетки
Днес следобяд двата национални отбора на България за кадети и кадетки до 16 години пристигнаха в Букурещ, където ще участват на турнир за Балканската купа. Той ще се проведе от 17 – 21 декември в румънската столица.
Момичетата, водени от Таня Гатева и Красимира Банова, направиха късно вечерта една тренировка в зала “Олимпия”, а утре сутрин им предстои още една. В 16:00 часа на 17 декември кадетките на България излизат в първи мач срещу Унгария.
В турнира за Балканската купа участие ще вземат три държави, тъй като този на Полша не пристигна днес и няма да участва. Това са отборите на България, два тима на Румъния и Унгария. Схемата, по която ще играят момичетата до петък, е всеки срещу всеки, а в събота и неделя са полуфиналите и финалите.
Вижте във видеото по-надолу част от тренировката на кадетките (16).
Владислава Николова, пратеник на BGbasket.com в Букурещ, Румъния
ПРОГРАМА ЗА ТУРНИРА В БУКУРЕЩ КАДЕТКИ (16)
__________________
Заповядайте в онлайн спортен магазин SportForMe
Вижте какво се случва в света около нас с FBR.BG
Харесайте BGbasket.com във Фейсбук
Тагове: България (кадетки 16), Таня Гатева



.jpg)

.jpg)


.jpg)
.jpg)
































