Тодор Цветанов: Монтана е най-добрият отбор и заслужено спечели
Старши-треньорът на Берое Стара Загора Тодор Цветанов коментира представянето на отбора си във финала за Купа България при жените и целия турнир. Ето какво каза той след загубата от Монтана 2003:
„Днес начинът ни на игра беше съвсем друг. Очаквахме го и бяхме взели мерки момичетата да имат същата психическа нагласа като вчера, но не се получи. Прекалената емоция от вчера ни се отрази негативно.
Съвсем заслужена победа на отбора на Монтана – наистина най-добрият в момента в България и днес го доказа. Честитя им победата, те са по-добри от нас и заслужено спечелиха.
Доволен съм от представянето на отбора – спечелихме с точка четвъртфинала, след това отстранихме шампиона на България. Догодина ще сме по-добри, а по-доброто място от второто знаете къде е. За нас финала за Купата е голям успех. Сега ще се борим да влезем на полуфинал в първенството, а след това нищо не се знае.”
Владислава Николова, пратеник на BGbasket.com в Стара Загора
Харесайте BGbasket.com във Facebook
Следвайте BGbasket.com в Instagram
Абонирате за канала ни в 
Тагове: Тодор Цветанов, Берое Стара Загора, Купа България - жени



.jpg)

.jpg)


.jpg)
.jpg)


































