Димитър Ангелов: Шансовете срещу Черноморец са 50:50

(сн. БФБ)
21-03-2023 18:28 | Мария Маринова

Старши треньорът на Левски Димитър Ангелов сподели мнението си след победата срещу Берое на четвъртфиналите за Купата:

"Имам забележки за края на мача, но все пак това е Купата на България. Знаете, че всеки идва с амбиции в този турнир. Накрая Берое играха доста агресивно. Може би и умората повлия малко при нас и не успяхме да изиграем последните минути както искахме. Генерално съм доволен. Имаме три загуби от Берое през сезона, играем трудно срещу тях и за нас беше важно да се поздравим с победа.

Вижте, няма лесно. Черноморец победиха на два пъти Рилски спортист, играят добре, във форма са. Но смятам, че ние ще се подготвим добре за мача с тях. Според мен шансовете са 50:50. Те ще имат една идея повече за почивка, но ще бъде равностоен мач.

Предполагам, че състоянието на Златин Георгиев не е сериозно. Очаквам утре повече хора. Все пак днес първите два мача бяха с ранни часове и предполагам, че хората не могат да присъстват, но надявам се за полуфиналите и финала да има доста хора."

Тагове: Купа България, Левски, Димитър Ангелов