Държавно първенство
Година Шампион Второ място Трето място
2017 Лукойл Академик Берое Рилски спортист
2016 Лукойл Академик Балкан Рилски спортист
2015 Лукойл Академик Балкан Черно море Тича
2014 Левски Лукойл Академик Черно море Тича
2013 Лукойл Академик Левски Рилски спортист
2012 Лукойл Академик Левски Ямбол
2011 Лукойл Академик Левски Ямбол
2010 Лукойл Академик Левски Балкан
2009 Лукойл Академик Евроинс Черно море Левски
2008 Лукойл Академик Балкан Левски
2007 Лукойл Академик ЦСКА Черно море Интерком Груп
2006 Лукойл Академик Черно море Интерком Груп Левски
2005 Лукойл Академик ЦСКА Черно море Интерком Груп
2004 Лукойл Академик ЦСКА Левски
2003 Лукойл Академик Левски Ямболгаз
2002 Ямболгаз Лукойл Академик Левски
2001 Левски Ямболгаз Черно море
2000 Левски Черно море Ямболгаз
1999 Черно море Левски Фикосота Шумен
1998 Черно море Соди Славия ВИС-2 Фикосота Шумен
1997 Славия ВИС-2 Черно море Соди Компакт Димитровград
1996 Плама Плевен Черно море Соди Славия
1995 Плама Плевен Славия Компакт Димитровград
1994 Левски Тотел Компакт Димитровград Плама Плевен
1993 Левски Тотел ЦСКА Академик Соди Варна
1992 ЦСКА Левски Спартак Плевен
1991 ЦСКА Академик Варна Булес Бургас
1990 ЦСКА Академик Варна Балкан
1989 Балкан Спартак Плевен Левски-Спартак
1988 Балкан Левски-Спартак ЦСКА
1987 Балкан Левски-Спартак Спартак Плевен
1986 Левски-Спартак ЦСКА
1985 Академик Варна Левски-Спартак ЦСКА
1984 ЦСКА Левски-Спартак Академик Варна
1983 ЦСКА Левски-Спартак Спартак Плевен
1982 Левски-Спартак ЦСКА Балкан
1981 Левски-Спартак ЦСКА Черноморец
1980 ЦСКА Левски-Спартак Металург
1979 Левски-Спартак ЦСКА Лъсков Ямбол
1978 Левски-Спартак ЦСКА Академик София
1977 ЦСКА Левски-Спартак Академик София
1976 Академик София ЦСКА Балкан
1975 Академик София Левски-Спартак Балкан
1974 Балкан Левски-Спартак Академик София
1973 Академик София ЦСКА Балкан
1972 Академик София Балкан Левски-Спартак
1971 Академик София Левски-Спартак ЦСКА
1970 Академик София Левски-Спартак ЦСКА
1969 Академик София Левски-Спартак ЦСКА
1968 Академик София ЦСКА
1967 ЦСКА Академик София Локомотив София
1966 Локомотив София ЦСКА Левски
1965 ЦСКА Академик София Левски
1964 Локомотив София ЦСКА
1963 Академик София Локомотив София ЦДНА
1962 Спартак София Академик София Левски
1961 Локомотив София Академик София Спартак София
1960 Спартак София Локомотив София Академик София
1959 Академик София Локомотив София Спартак София
1958 Академик София Спартак София Локомотив София
1957 Академик София Локомотив София Спартак София
1956 Спартак София Академик София ЦСКНА
1955 Локомотив София Ударник Спартак София
1954 Спартак София Ударник Локомотив София
1953 Ударник Академик София ЦДНА
1952 Ударник Академик София Локомотив София
1951 ЦДНВ Академик София Ударник
1950 Народна войска Строител Пловдив Торпедо
1949 Септември при ЦДВ Локомотив София Трапезица В. Търново
1948 Локомотив София Септември при ЦДВ Спартак София
1947 Левски Спартак София Локомотив София
1946 Левски Раковски София Чавдар София
1945 Левски Етър Локомотив София
1943 ЖСК Левски Спортклуб
1942 Левски АС-23 ЖСК
Купа България
Година Шампион Второ място Трето място
2017 Берое Лукойл Академик Балкан
2016 Рилски спортист Лукойл Академик Берое
2015 Черно море Тича Лукойл Академик Рилски спортист
2014 Левски Черно море Тича Рилски спортист
2013 Лукойл Академик Левски Рилски спортист
2012 Лукойл Академик Левски Евроинс Черно море
2011 Лукойл Академик Левски Рилски спортист
2010 Левски Рилски спортист Евроинс Черно море
2009 Левски Лукойл Академик Спартак Плевен
2008 Лукойл Академик Черно море Еврохолд Левски
2007 Лукойл Академик Левски ЦСКА
2006 Лукойл Академик Черно море Интерком груп Спартак Плевен
2005 ЦСКА Лукойл Академик Черно море Интерком груп
2004 Лукойл Академик ЦСКА Левски
2003 Лукойл Академик Черно море ММ Биър Левски
2002 Лукойл Академик Левски Ямболгаз
2001 Левски Черно море Ямболгаз
2000 Черно море Левски
1999 Черно море
1998 Черно море Соди
1997 Славия ВИС-2
1996 Плама Плевен
1995 Компакт Димитровград
1994 ЦСКА
1993 Левски Тотел
1992 ЦСКА
1991 ЦСКА
1990 ЦСКА
1989 ЦСКА
1988 Балкан
1987 Балкан
1986 Балкан
1985 ЦСКА
1984 ЦСКА
1983 Левски-Спартак
1982 Левски-Спартак
1981 ЦСКА
1980 ЦСКА
1979 Левски-Спартак
1978 ЦСКА
1977 ЦСКА
1976 Левски-Спартак
1975 Черноморец
1974 ЦСКА
1973 ЦСКА
1972 Левски-Спартак
1971 Левски-Спартак
1970 Балкан
1969 Левски-Спартак
1968 Спартак София
1967 Спартак София
1966 Локомотив София
1965 Черноморец
1964 ВИФ
1963 ЦДНА
1962 ЦДНА
1959 Славия
1956 Транспортен техникум Академик Пловдив
1955 ЦДНА
1954 Академик София
1953 ЦДНА
1952 Академик София
1951 Спартак София
A група (II дивизия)
Година Шампион Второ място Трето място
2017 Академик София Левски 2014 -2 ИУ
2016 Левски -2 ИУ Чавдар Троян
2015 ИУ Академик Благоевград Чавдар Троян
2014 ИУ Чавдар Троян Академик Благоевград
2013 Спартак Капитол ИУ Академик Благоевград
2012 Берое Овергаз HomeLine Академик Благоевград
2011 Дунав 2007 Берое Академик Бултекс 99
2010 Овергаз Берое Видабаскет
2009 Балкан Овергаз Дунав 2007
Купа БФБ
Година Шампион Второ място Трето място
2017 ИУ Академик София Рилски спортист -2
2016 Левски -2 Чавдар Троян ИУ
2015 ИУ Дунав Русе Академик Бултекс 99
2014 ИУ Чавдар Троян Академик Благоевград
2013 ТрУ ИУ Спартак Капитол
2012 Берое Академик Благоевград Академик Бултекс 99
2011 Дунав 2007 Академик Бултекс 99 Видабаскет
2010 Овергаз Видабаскет Дунав 2007
Суперкупа България
Година Шампион Второ място Трето място
2017 Берое Лукойл Академик
2016 Лукойл Академик Рилски спортист
Програма
Резултати
Класирания
Лидери
Други новини