Страхотни Деян Иванов и Торино повалиха Емпорио Армани Милано

15-11-2015 21:59

Деян Иванов изигра много силен мач за победата на своя Торино над един от лидерите в италианското първенство и участник в Евролигата Емпорио Армани Милано. Иванов и компания се наложиха у дома с 85-83 за втората си победа за сезона, като те имат и 5 загуби. Тимът от Милано пък е с 5-2.

Торино започна мача силно и поведе с 8 точки след първата част -22-14. До почивката гостите намалиха разликата само на точка, а през третата част Иванов и съотборниците му успяха да запазят малък аванс от 3. Много равностойна последна десетка запази интригата до края, а Торино издържа и взе ценната победа.

Деян Иванов беше на терена 35 минути, през които вкара 17 точки (5/9 за две точки и 7/10 от наказателната линия) и добави 9 борби. Андре Доукинс бе най-резултатен за победата с 23 точки. За съперника Джамел МакЛийн също вкара 23.

Тагове: Деян Иванов, Емпорио Армани Милано