Пол Джордж наниза 33, а Индиана излъга Торонто (видео)

17-04-2016 10:28

След като Пол Джордж пропусна голяма част от миналия сезон, а Индиана не стигна до плейофите, този ще даде всичко от себе си и го доказа още в първия мач от плейофната серия срещу Торонто. Гардът наниза 33 точки, а Индиана срази Торонто със 100-90 в мач №1.

Монта Елис наниза 15 точи за успеха, 13 отбеляза Соломон Хил. С по 10 се включиха Джордж Хил и Майлс Търнър.

Кори Джоузеф бе най-резултатен с 18 точки. Йонас Валанчунас отбеляза 12 точки и  овладя рекордните 19 борби. ДиМар Дирозан се включи с 14 точки,  11 имаше Кайл Лоури.

Торонто контролираше двубоя през първото полувреме, а до почивката Индиана стопи пасив до 2. Торонто имаше едва 38% на стрелба и направи 20 грешки, от които Индиана имаше 25 точки . Пол Джордж наниза 17 точки в третата част като бе 6/7 от средно разстояние, а Индиана започна последната част с аванс 70-67. 6.46 преди края Торонто изравни при 76-76, но Родни Стъки отговори веднага с тройка. Торонто отново поведе с 84-81, но Индиана направи силна серия 14-2 и дръпна с 95-82, за да удържи до края успеха.