Маями удари Милуоки за седем поред

(сн. twitter.com/MiamiHEAT)
15-01-2018 10:21 | BGbasket.com

Маями Хийт записа седма поредна победа в НБА. Като домакин отборът победи Милуоки Бъкс с резултат 97-79 след силно второ полувреме. Горещите са четвърти в класирането на източната конференция с 25 победи и 17 загуби. Милуоки е осми с 22-20.

Милуоки спечели първото полувреме с малка разлика, но след почивката Маями взе нещата в свои ръце. Горан Драгич отбеляза 11 точки само за последната част, за да изведе отбора си до победата. Той завърши с общо 25 точки, Джош Ричардсън добави 16, а Хасан Уайтсайд завърши с 15 точки и 10 борби. За Милуоки Янис Андетокумпо регистрира 22 точки и 6 борби, а 16 точки вкара Крис Мидълтън.

В друг мач Минесота записа пети пореден успех след 120-103 срещу Портланд ТрейлБлейзърс.