Филаделфия се справи с Детройт и без Ембийд (видео)

08-12-2018 09:51 | BGbasket.com

Филаделфия се наложи със 117:111 над Детройт като гост, правейки пълен обрат в последната четвърт.

Седем минути преди края на мача Фили изоставаше с пет точки, но направи серия от 13-0, която стигна за успеха.

Джими Бътлър наниза 38 точки, Бен Симънс оформи дабъл-дабъл от 18 точки и 13 борби. По 18 реализираха и Джей Джей Редик и Майк Мускала. Джоел Ембийд не взе участие в двубоя.

Блейк Грифин записа 31 точки и 12 борби за Детройт, Андре Дръмънд добави 21 точки и 10 борби.

За Пистънс това е трето поредно поражение, а за Филаделфия - пета победа в последните шест мача.

Лос Анджелис Лейкcъс отстъпи на Сан Антонио Спърс със 120:133, след като "шпорите" избухнаха с 44 точки в последната част.

ДеМар ДиРоузън завърши с 36 точки за победата, а за Лейкърс Леброн Джеймс записа 35 точки и 11 асистенции, Лонзо Бол добави 13 точки и 11 асистенции и Джавейл Макгий - 12 точки и толкова борби. Кайл Кузма вкара 27 точки.