Гашпер Окорн: Все още нищо не се знае

Гашпер Окорн (Вентспилс)
19-02-2008 21:40

Старши треньорът на Вентспилс Гашпер Окорн:
„Беше труден мач, отбора на Лукойл Академик вкарва средно по 90 точки у дома. Ние знаехме, че те ще искат голяма разлика у дома и ще играят на високи обороти. Затова искахме да контролираме мача през цялото време. Започнахме много зле, нормално домакините имаха предимство в началото. Ние после успяхме да се върнем в срещата и само черната серия в началото на последната част ни попречи да си тръгнем оттук победители. Не успяхме да отбележим за 5-6 минути и вместо победа си тръгваме със загуба от 3 точки. Но все още шансовете за продължаване напред са 50/50. Това, че загубихме с 3 не ни прави фаворити за втората среща, все още нищо не се знае. Нямаме никакво предимство за реванша. Добре познатият ми Харис Муйезинович се включи много добре за тях.”