Лаборал Куча се измъкна срещу Галатасарай (видео)

01-11-2014 10:15

Испанците спечелиха с кош 2,9 секунди преди сирената

Колтън Айверсън се превърна в герой за Лаборал Куча при победата на испанския тим над Галатасарай с 91-90. Той вкара победния кош за своите 2,9 секунди преди сирената. Мачът бе напрегнат и равностоен през цялото време, като водачеството се смени 24 пъти, а 13 пъти резултатът бе равен.
Айверсън и Томас Уертел бяха най-полезни за победителите със 17 точки. Айверсън добави и 6 точки, а Уертел направи 8 асистенции. Саша Вуячич направи успешен дебют за Лаборал с 14 точки, като 13 вкара през първото полувреме. Дейвис Бертанс пък вкара 9 от общо 12 точки в решителната последна четвърт.
Зоран Ерцег изигра впечатляващ мач за гостите с 24 точки и 6 успешни опита от тройката при 9 стрелби. Владимир Мицов вкара 20 точки, а Фуркан Алдемир - 14 точки и 9 борби. Карлос Аройо се отличи с 11 точки и 8 асистенции.