Вангелов и Наполи изпуснаха лидера след две продължения

(сн. cuorenapolibasket.it)
12-03-2018 09:22 | BGbasket.com

Николай Вангелов и Наполи претърпяха драматична загуба в западния регион на италианската серия А2. Тимът на българина отстъпи у дома на лидера във временното класиране Казале Монферато с 91-97 в оспорван мач, завършил след две продължения.

Наполи изоставаше с 14 точки на почивката, но стопи пасива си в заключителните минути и прати мача в продължение. В него двата тима отново не успяха да се победят и трябваше да играят нови пет допълнителни минути, в които гостите измъкнаха успеха.

Вангелов се представи на ниво, като отбеляза 11 точки за 26 минути игра. Той добави на сметката си още 3 борби и 1 асистенция.

След този двубой Наполи продължава да е на дъното във временното класиране с баланс 3-20.

Тагове: Николай Вангелов