Без Везенков, Барса профука аванс от 26 и падна в Германия (видео)

(Снимка: twitter.com/BroseBamberg)
16-11-2017 11:38 | BGbasket.com

Барселона записа поредната си ужасна загуба, като изпусна в края Брозе Бамберг с 81-84.

Александър Везенков отново не игра в гостуването на своя тим, като бе оставен извън групата.

Барса изигра фантастична първа четвърт, в която натрупа аванс от 26 точки след серия от 27-4.

Бившата НБА звезда Дорел Райт обаче продължава страхотните си игри за Брозе и поведе своите към обрата. Пасивът почти се стопи в третата четвърт, а в средата на последната немският тим вече бе изравнил.

След равенство при 77-77, тройка даде преднина на домакините и те я задържаха до края.

Райт отбеляза 16 точки и спечели седем борби за Брозе, а най-резултатен за Барселона беше Раким Сандърс със 17.

ЦСКА Москва победи с 85-59 като гост Цървена звезда в друг мач от седмия кръг и оглави класирането в Евролигата с баланс 6-1. Олимпиакос пък запази втората си позиция с 5-2, след като се наложи с 90-83 срещу Фенербахче в Истанбул.

Тагове: Барселона,